Villa Festival Cannes

  • Wi-Fi
  • Ingen kjæledyr tillatt

Villa Festival Cannes har et svømmebaseng, og ligger kun en 11-minutters spasertur fra Palais des Festivals et des Congrès.

Gjestene kan nyte middelhaves retter og måltider i Astoux et Brun, som ligger 500 meter unna.

Overnattingsstedet ligger utenfor Forville provençalske matmarked, i nærheten av Musee de la Castre. Stedet ligger ca 1 km fra Midi-stranden i Cannes. Du kan komme deg til Lerinsøyene på få minutter med bil. Plage du Midi bussholdeplass ligger i 10-minutters gangavstand unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Villa Festival Cannes
Villa Festival Cannes
pris kun for mobil

Villa Festival Cannes

22 m fra overnattingsstedet
USD 364 USD 328
per natt
Rocamare, La Vie Est Belle!
pris kun for mobil

Rocamare, La Vie Est Belle!

7.8
God 4 anmeldelser
708 m fra overnattingsstedet
USD 271 USD 244
per natt
Blue Dream Cannes Guest House
pris kun for mobil

Blue Dream Cannes Guest House

9.0
Flott 2 anmeldelser
769 m fra overnattingsstedet
USD 294 USD 265
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Cote d'Azur internasjonale lufthavn
    27 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Tørketrommel

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 17:00
    Utsjekking: fra 07:00 til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Villa Festival Cannes R1 hotell og sentrum?
      Cannes sentrum ligger 5-minutters gang fra Villa Festival Cannes R1 hotell.
    • Har det Villa Festival Cannes R1 hotell basseng?
      Ja, det Villa Festival Cannes R1 hotell har et svømmebaseng.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Cote d'Azur internasjonale lufthavn
    27 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Villa Festival Cannes

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk